0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

6 szt. Bulionówka ze spodkiem Ćmielów Yvonne 3604 Złoty Pasek

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Biała filiżanki do bulionu wraz ze spodkiem, zdobione złotą linią.
Produkt jest polecanym uzupełnieniem Serwisu Obiadowego Yvonne.

Informacje dodatkowe

EANN/D
KolekcjaYvonne
DekoracjaZłoty pasek
ZmywarkaNie
MikrofalaNie
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Dostępność: W magazynie

122,70 zł

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

Bulionówka ze spodkiem 350 Ćmielów Yvonne Złoty Pasek 3604   (W magazynie)   +20,45 zł

* wymagane pola

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

Szczegóły

Biała filiżanki do bulionu wraz ze spodkiem, zdobione złotą linią. Produkt jest polecanym uzupełnieniem Serwisu Obiadowego Yvonne.

  • Filiżanka do bulionu o pojemności 350 ml - 6 szt.
  • Spodek pod filiżankę 15,7 cm - 6 szt.


Kod produktu: 8502090B23604

Informacje dodatkowe

EANN/D
KolekcjaYvonne
DekoracjaZłoty pasek
ZmywarkaNie
MikrofalaNie
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Zawartość

Najczęściej kupowane podobne produkty

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 28984312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.00951453107,4480
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.012710161,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00173036,0400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000130800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00211342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0006276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012199,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00176374,2720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000011640
mage::dispatch::routers_match0.5918100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013812,951,8640
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00201278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00262234,3440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00121181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002511,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005011,097,4640
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00081397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00093212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0035186348,0800
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5766100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003442,7040
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000159640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00122111,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001768583,6720
__EAV_LOAD_MODEL__0.1100505,494,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00071104,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215085,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000319313,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0617503,270,7440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000111017,6960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0315502,114,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00164303,1600
OBSERVER: configurableswatches0.00199353,6720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00394375,8800
OBSERVER: inventory0.00508394,4160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.008511,144,4720
OBSERVER: reports0.00611878,0160
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001111,2480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004133,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.000013960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0001151,2800
OBSERVER: sendfriend0.0005164,7520
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00191197,0240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00023822,8800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.00031143,7840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004211120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.027714,594,8960
BLOCK: formkey0.00121232,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001818312,2640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00061839,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002183800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00201839,3840
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.0004186,2880
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000127411,0400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014340,4800
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013533,9600
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4400
BLOCK: catalog.topnav0.00111267,0960
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0001123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001124,0480
BLOCK: global_messages0.0004151,2160
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0009390,1040
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0007447,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,2400
BLOCK: top.search0.0002224,1200
BLOCK: return_link0.0002142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111892,8640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061121,0960
BLOCK: google_analytics0.0002145,8400
BLOCK: wishlist_link0.0001125,6080
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,0720
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0002127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004189,8720
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,5760
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001126,5440
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001184,0240
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,9280
BLOCK: right.blog.menu0.0002124,7680
BLOCK: blog_tags0.0002227,8080
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.0003348,5200
BLOCK: store_currency0.0002124,4960
BLOCK: compare_link0.0002143,8880
BLOCK: minicart0.0004187,9200
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: product.info0.0005170,0080
BLOCK: product.info.media0.0002144,9360
BLOCK: product.info.upsell0.0002130,9760
BLOCK: product.info.additional0.0001120,1200
BLOCK: product.description0.0001118,3920
BLOCK: product.attributes0.0001123,4720
BLOCK: product.info.options0.0002133,3680
BLOCK: html_calendar0.0002131,8240
BLOCK: product.info.container10.0001121,6400
BLOCK: catalog.product.related0.0001124,4400
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071120,4640
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0001187,5040
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2400
BLOCK: product_tag_list0.0002128,6240
BLOCK: productalert.price0.0001124,3520
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004143,4400
BLOCK: addthis_sharetool0.0001127,6960
BLOCK: creareseo.social0.0002127,9600
BLOCK: klevu_search.catalog.product.tracking0.0001120,3840
BLOCK: product.dailydeal0.0001118,6400
BLOCK: product.info.tabs0.0001119,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.0006473,0080
BLOCK: product.info.bundle0.0003151,3920
BLOCK: bundle.prices0.0003164,9520
BLOCK: bundle.tierprices0.0002125,4640
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00941115,5040
OBSERVER: settitle0.0043114,7760
OBSERVER: setdescription0.00431560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4950100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00161281,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00238041,0960
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-right.phtml0.4900110,020,3202,097,152
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.017211,669,1840
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053619,1760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0523127710,6880
OBSERVER: sharingtool0.00081274,6960
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0513127688,9360
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00111274,6640
OBSERVER: update_stock_status0.000912743,1520
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002222,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4160
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.00701899,2160
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00402320,2880
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00525117,1600
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.0001146,2560
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00041442,8800
OBSERVER: catalogrule0.00172201,7280
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.01561980,4640
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00268740,8480
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0011871,4480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.046287293,3520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01428719,2320
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00018700
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.007387163,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00573151,1440
OBSERVER: tax0.0005328,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0007451,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.000130800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.000030800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001135,8000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004211,2640
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.264513,435,7760
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.261313,330,4480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0013216130,3120
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000146800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000146800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.004084243,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.007584338,7840
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.000284960
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00094362,6800
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/view.phtml0.129913,141,1120
locale/currency0.001216138,2400
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004147,0800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004145,2640
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00082116,1520
OBSERVER: weee0.00073114,3840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/media.phtml0.0005117,6720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00802464,4640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007548,4880
frontend/base/default/template/bundle/catalog/product/view/type/bundle.phtml0.0034140,3520
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_status_display0.0002111,8880
frontend/base/default/template/bundle/catalog/product/price.phtml0.001724,4080
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.05841290,9120
frontend/smartwave/porto/template/bundle/catalog/product/view/type/bundle/options.phtml0.00481205,1120
frontend/smartwave/porto/template/bundle/catalog/product/view/type/bundle/option/radio.phtml0.0040148,1200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.01151852,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/view/price_clone.phtml0.001614,6080
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00731768,1040
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00291434,8320
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0005142,2800
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00071117,3360
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addto.phtml0.0012175,2400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.01531706,0480
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.01471696,8080
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00231172,0880
frontend/smartwave/porto/template/review/product_info_review.phtml0.00991437,8880
frontend/smartwave/porto/template/review/form.phtml0.00641198,7040
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0014345,2880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0053159,1920
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.0019212,5042,097,152
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/brand.phtml0.0060178,7840
CORE::create_object_of::Zeon_Manufacturer_Model_Mysql4_Manufacturer_Collection0.0005136,5600
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/list/related.phtml0.0032121,7762,097,152
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/remarketing.phtml0.0045113,4240
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00121138,2640
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0005134,1520