0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dzbanki

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 24557152
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.0090210084,1520
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.019616801,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002412,7440
init_config_section:stores_pl0.001411,9360
mage::app::init_front_controller0.00211342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.00072371,4160
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012198,9840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00229974,2720
mage::dispatch::routers_match0.6055100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013512,980,4080
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,7440
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00201278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00232234,3040
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,3760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005211,126,1600
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00071102,8400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002130,6960
OBSERVER: persistent0.00093208,3120
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0031131445,7040
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.5905100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0021423255,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.00101111,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001788993,7840
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000192640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000187800
__EAV_LOAD_MODEL__0.1525875,753,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.00051136,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000110358,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001210024,0960
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0984875,088,7520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000579,2160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0362871,667,7200
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000187800
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.00041128,0240
OBSERVER: creareseo_heading0.00041125,5680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.0143170706,2080
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00311722,8000
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.00201721,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002170800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0734172468,4560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.015717216,8080
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.000117200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00081725200
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003170800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004144,8560
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.00021114,4640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002411120
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.033915,710,8080
BLOCK: formkey0.00111230,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001312910,9840
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00041299,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001129800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00131299,1200
BLOCK: root0.0002132,8400
BLOCK: head0.0004186,3200
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.00012198,8400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014239,9520
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013132,1440
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4800
BLOCK: catalog.topnav0.00061100,1680
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0001123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001124,0480
BLOCK: global_messages0.0004151,1840
BLOCK: footer0.00021102,3600
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00143198,9520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00012012,0800
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051114,2240
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0009486,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,9200
BLOCK: top.search0.0002223,0400
BLOCK: return_link0.0002142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101303,2320
BLOCK: right.poll0.0004163,5200
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002151,9120
BLOCK: google_analytics0.0002146,3840
BLOCK: wishlist_link0.0001125,2720
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,7440
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0001127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00041155,6560
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003152,8880
BLOCK: litemage.jsvar0.0001128,2320
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001127,1840
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,3280
BLOCK: right.blog.menu0.0001124,8000
BLOCK: blog_tags0.0002233,4400
BLOCK: top.search.content0.0001122,7120
BLOCK:0.0003247,3520
BLOCK: store_currency0.0002124,5280
BLOCK: minicart0.0004188,0800
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0001124,2000
BLOCK: ajaxcatalog0.0002129,1120
BLOCK: catalog.leftnav0.008111,873,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00223939,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00131830,3440
BLOCK: category.products0.0022177,4080
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.002388131,1840
BLOCK: product_list0.0002138,4400
BLOCK: product_list_toolbar0.00091142,5360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004157,9520
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2000
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.0003167,1520
BLOCK: catalog.category0.00201306,0960
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5520
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,8160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00701249,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00572369,8080
OBSERVER: settitle0.0026115,4160
OBSERVER: setdescription0.00251560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.5253100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008721,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00114222,2160
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.513516,540,0880
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01171795,2800
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053719,7040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.039571619,8720
OBSERVER: sharingtool0.0004714,8080
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.035071487,8000
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.0005714,6640
OBSERVER: update_stock_status0.001271115,2160
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0001122,2800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4960
frontend/base/default/template/creareseo/category/pagination.phtml0.0020126,7200
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0012214,1840
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.461714,517,7920
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,4560
frontend/smartwave/default/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.226912,597,5440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.0074167467,6960
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.0003167960
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.228511,854,7440
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0010124,2560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,5920
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/ajaxcatalog/ajax.phtml0.0002146,3600
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.00871595,4560
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00561341,8000
OBSERVER: review0.0010134,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0003138,2720
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0004136,0960
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/list.phtml0.00181175,9440
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005159,8640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0003120,5680
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0015117,3200
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00101138,6480
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0005134,3200