0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Solniczki i Pieprzniczki

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

[profiler]
Memory usage: real: 23068672, emalloc: 28295472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.0099220097,7520
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.020217411,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00092127,6240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000121800
init_config_section:stores_pl0.001411,9360
mage::app::init_front_controller0.00201342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0003342,0800
OBSERVER: blog0.00072371,4160
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015199,4560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.002310374,2720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000011640
mage::dispatch::routers_match0.6708100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014513,040,3040
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,7440
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00191278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00232234,3040
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,3760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.006111,185,9520
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00321467,5520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
DISPATCH EVENT:visitor_init0.00151297,2560
OBSERVER: litemage_esi0.0032139450,1760
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,8880
OBSERVER: pagecache0.0002116,8400
OBSERVER: persistent0.00083142,5360
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071123,4880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002134,1200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.6549100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0020423255,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.00101111,0160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001893095,4320
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001977040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000187800
__EAV_LOAD_MODEL__0.1613896,448,1288,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.0005170,5520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215286,4320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000326018,1840
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0984895,280,2164,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000110516,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0424892,178,3044,194,304
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000187800
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.0004169,4000
OBSERVER: creareseo_heading0.0004167,5840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.0143170700,5760
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00301726,8960
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.00201721,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002170800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0732172475,8080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.016817221,6320
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.000117200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0061172428,9920
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003170800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.00021114,4640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.002613,0240
OBSERVER: noindex0.002611440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002611120
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.056017,266,5528,388,608
BLOCK: formkey0.00111231,4642,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001513710,9840
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00051379,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001137800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.001413610,4000
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.0004186,3200
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.00012208,8800
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014239,9520
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013132,1440
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0002124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4800
BLOCK: catalog.topnav0.00061100,1680
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0002123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001124,0480
BLOCK: global_messages0.00041116,7200
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0002119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00153198,9200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00024426,4800
BLOCK: cms_footer_links0.0002121,5920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051114,2240
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00104152,4080
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,9200
BLOCK: top.search0.0002223,0400
BLOCK: return_link0.0003142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111237,6960
BLOCK: right.poll0.0004163,5200
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002151,9120
BLOCK: google_analytics0.0002146,3840
BLOCK: wishlist_link0.0001125,2720
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,7440
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0002127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0005177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00041155,6160
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001127,9120
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003152,8882,097,152
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0002127,1840
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,3280
BLOCK: right.blog.menu0.0002124,8000
BLOCK: blog_tags0.0002233,4400
BLOCK: top.search.content0.0001122,7120
BLOCK:0.0003247,3520
BLOCK: store_currency0.0002124,5280
BLOCK: minicart0.0005188,0800
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0001124,2000
BLOCK: ajaxcatalog0.0002129,1120
BLOCK: catalog.leftnav0.028513,432,0244,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00254944,0242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00151830,3442,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.000013960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.000010960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006474,5680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00121347,4480
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00982633,4160
OBSERVER: tax0.00893494,7280
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0001412,9360
DISPATCH EVENT:tax_rate_data_fetch0.000011640
OBSERVER: weee0.00072115,2880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006444,3600
BLOCK: category.products0.0022173,0880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.002188131,2240
BLOCK: product_list0.0002138,3920
BLOCK: product_list_toolbar0.0009176,5200
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041123,4880
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2000
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.0003167,1520
BLOCK: catalog.category0.00231307,9760
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5520
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,8160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00791174,2960
OBSERVER: configurableswatches0.00846671,0322,097,152
OBSERVER: settitle0.0027114,7760
OBSERVER: setdescription0.00251560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.5618100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009811,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00145327,7200
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-left.phtml0.549118,790,7368,388,608
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01131856,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00063820,2160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.045880606,3282,097,152
OBSERVER: sharingtool0.0005804,8080
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.040880495,0802,097,152
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.0005804,6640
OBSERVER: update_stock_status0.00148095,6720
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002122,1680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,7600
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,5280
frontend/base/default/template/creareseo/category/pagination.phtml0.0013189,9360
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.448314,516,1606,291,456
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,4560
frontend/smartwave/default/template/smartwave/megamenu/html/topmenu.phtml0.227312,595,9124,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.0074167467,6960
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.0003167960
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.214211,854,7442,097,152
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.0011124,2560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/page_header.phtml0.0003118,5920
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/ajaxcatalog/ajax.phtml0.0002146,3600
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/view.phtml0.048812,607,1922,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01441865,5360
OBSERVER: review0.00921491,2000
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00481416,6400
OBSERVER: inventory0.00383364,1680
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00363141,6880
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.0001125,3760
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00041237,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0001121,0400
OBSERVER: bundle_observer0.0003138,1280
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0004136,0560
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/list.phtml0.032211,669,6722,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00122244,8242,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00202134,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00332270,7520
OBSERVER: catalogrule0.00212266,5120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.00312150,8160
locale/currency0.00139133,9360
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004142,8880
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0720
frontend/smartwave/porto/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005161,5680
frontend/smartwave/porto/template/catalog/category/category_nav.phtml0.0017117,3200
frontend/smartwave/porto/template/catalog/layer/view.phtml0.00551157,6080
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00101138,5680
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0004134,3200