0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Bulionówka ze spodkiem 330 Ćmielów Rococo 0001 Biały

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Biała filiżanka do bulionu wraz ze spodkiem, zdobione ornamentowo.
Produkt jest polecanym uzupełnieniem Serwisu Obiadowego Rococo.

Informacje dodatkowe

EANN/D
KolekcjaRococo
DekoracjaBez dekoracji
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące
Bulionówka ze spodkiem 330 Ćmielów Rococo 0001 Biały

Filiżanka do bulionu 330 Ćmielów Rococo Biały 0001

17,82 zł
Bulionówka ze spodkiem 330 Ćmielów Rococo 0001 Biały

Spodek 15,7 Ćmielów Rococo Biały 0001

5,89 zł

Szczegóły

  • Filiżanka do bulionu o pojemności 330 ml - 1 szt.
  • Spodek pod filiżankę 15,7 cm - 1 szt.

Informacje dodatkowe

EANN/D
KolekcjaRococo
DekoracjaBez dekoracji
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Zawartość
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 28096368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.00801417102,1680
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.013510161,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00112833,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000128800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00201342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0006276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013199,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00165874,2720
mage::dispatch::routers_match0.5115100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013912,951,8640
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00201278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00252234,3440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005211,097,4640
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00081397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00093212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0035175348,0800
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00121145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4963100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003342,0080
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000154640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00112111,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001670884,7760
__EAV_LOAD_MODEL__0.1116495,178,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00082116,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215286,4320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000320114,1200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0652493,104,2800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000110016,0960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0303491,945,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00163237,6240
OBSERVER: configurableswatches0.00207288,1360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00373441,2480
OBSERVER: inventory0.00485466,7520
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.008611,145,8960
OBSERVER: reports0.00651813,9040
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001111,2480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004133,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0000137360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0001171,4400
OBSERVER: sendfriend0.0004164,7520
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00171262,5600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00012917,4800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.00031137,5280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003711120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.027714,548,7200
BLOCK: formkey0.00111165,7200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001717212,2640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00061729,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002172800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00181728,1040
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.00041151,8240
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000126510,6800
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014340,4800
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013332,4080
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4400
BLOCK: catalog.topnav0.00111185,1760
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0002123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001124,0480
BLOCK: global_messages0.0008151,2160
BLOCK: footer0.0002145,0160
BLOCK: global_cookie_notice0.0001129,0880
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00093155,6400
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0006447,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,2400
BLOCK: top.search0.0002224,1200
BLOCK: return_link0.0002142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00121827,3280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061121,0960
BLOCK: google_analytics0.0003145,8400
BLOCK: wishlist_link0.0001125,6080
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031134,6080
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0001127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004189,8720
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,5760
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001126,5440
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0002118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,9280
BLOCK: right.blog.menu0.0001124,7680
BLOCK: blog_tags0.0002227,8080
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.00064125,5920
BLOCK: store_currency0.0002124,5280
BLOCK: compare_link0.0002143,8880
BLOCK: minicart0.00041153,4560
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: product.info0.0005174,1040
BLOCK: product.info.media0.0002144,9360
BLOCK: product.info.upsell0.0002130,9760
BLOCK: product.info.additional0.0001120,1200
BLOCK: product.description0.0001118,3920
BLOCK: product.attributes0.0001123,4720
BLOCK: product.info.options0.0002133,8000
BLOCK: html_calendar0.0002131,8240
BLOCK: product.info.container10.0001121,6400
BLOCK: catalog.product.related0.0001124,4400
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071120,4640
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0001121,9680
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2400
BLOCK: product_tag_list0.0006128,6240
BLOCK: productalert.price0.0001124,3520
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004143,4400
BLOCK: addthis_sharetool0.0001127,6960
BLOCK: creareseo.social0.0002127,9600
BLOCK: klevu_search.catalog.product.tracking0.0001120,3840
BLOCK: product.dailydeal0.0001118,6400
BLOCK: product.info.tabs0.0001119,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00064138,6240
BLOCK: product.info.grouped0.0001122,5520
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00891117,0080
OBSERVER: settitle0.0039114,8880
OBSERVER: setdescription0.004211680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4197100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00131131,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00166433,0800
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-right.phtml0.416219,457,1440
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.018811,581,3920
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053518,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0356112659,5280
OBSERVER: sharingtool0.00061124,6960
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0345112559,9120
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00101124,6640
OBSERVER: update_stock_status0.0007112108,7280
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002222,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4160
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.00741815,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00463320,9680
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00495120,9520
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.0001167,1360
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00041648,8640
OBSERVER: catalogrule0.00203201,8720
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.01621948,5520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0004417,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00111309,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00318848,1120
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0012881,4480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.050188287,9600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01368850,1440
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00018800
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.006288322,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00572322,0080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0002210,0000
OBSERVER: tax0.00122191,3360
OBSERVER: bundle_observer0.0005341,5760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004211,2640
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.286813,435,4160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.283513,346,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012216195,8480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000146800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000146800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.004284235,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.008584346,9760
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.000284960
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00104362,6800
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/view.phtml0.051712,696,4320
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/media.phtml0.0008120,0080
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00782426,2560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007548,4880
frontend/base/default/template/web4pro_stockstatus/catalog/product/view/type/grouped.phtml0.01161418,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.000012800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.000012800
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.00332298,8800
locale/currency0.00122198,2560
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004142,9840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.0018356,0960
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00431767,1520
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00191434,8320
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0003142,2800
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00051117,3360
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addto.phtml0.0005131,2400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.01231705,3680
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.01171696,1280
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00161236,9840
frontend/smartwave/porto/template/review/product_info_review.phtml0.00801438,0080
frontend/smartwave/porto/template/review/form.phtml0.00521198,8240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0011345,3280
frontend/base/default/template/pagecache/cookie.phtml0.0001117,4960
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/brand.phtml0.00411106,6480
CORE::create_object_of::Zeon_Manufacturer_Model_Mysql4_Manufacturer_Collection0.0004136,5600
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/remarketing.phtml0.0042178,9600
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00101138,2640
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0003134,1920