0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Bulionówka ze spodkiem 350 Ćmielów Yvonne Złoty Pasek 3604 Bulionówka ze spodkiem 350 Ćmielów Yvonne Złoty Pasek 3604

Bulionówka ze spodkiem 350 Ćmielów Yvonne Złoty Pasek 3604

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Filiżanka do bulionu ze spodkiem o pojemności 350 ml. Fason Yvonne. Zdobienie Złoty pasek. Produkt wykonany w Polskiej Fabryce Porcelany Ćmielów.

Informacje dodatkowe

EAN5907710036044
ProducentĆmielów
KolekcjaYvonne
DekoracjaZłoty pasek
ZmywarkaNie
MikrofalaNie
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Dostępność: W magazynie

20,45 zł

Szczegóły

Filiżanka do bulionu ze spodkiem o pojemności 350 ml. Fason Yvonne. Zdobienie Złoty pasek. Produkt wykonany w Polskiej Fabryce Porcelany Ćmielów.

Kod produktu: 8502090B23604

Informacje dodatkowe

EAN5907710036044
ProducentĆmielów
KolekcjaYvonne
DekoracjaZłoty pasek
ZmywarkaNie
MikrofalaNie
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Zawartość

Najczęściej kupowane podobne produkty

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 28313656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.0075141299,1600
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.012110051,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00102430,3680
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000124800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00211342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0006276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012199,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00166374,2720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000012640
mage::dispatch::routers_match0.4936100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014212,951,8640
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00191278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00312234,3440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005011,097,4640
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00081397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00093212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0034180348,0800
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4780100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003342,0080
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000159640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00122111,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001668883,8160
__EAV_LOAD_MODEL__0.1053495,451,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00061104,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215085,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000319513,6880
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0589493,159,6800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000110516,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0303492,161,8960
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00163303,1200
OBSERVER: configurableswatches0.00197352,3520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00343367,4080
OBSERVER: inventory0.00397359,0560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.007911,145,4880
OBSERVER: reports0.00571813,4960
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001111,2480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004133,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0000167360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0001131,1200
OBSERVER: sendfriend0.00041130,2880
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00171197,0240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00023923,4800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.00031137,6400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003911120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.027314,506,0160
BLOCK: formkey0.00121231,2560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001817712,2640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00061779,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002177800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00191778,1040
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.0005186,2880
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000126610,7200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014340,4800
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013332,4080
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4400
BLOCK: catalog.topnav0.00111201,5600
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0002123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001189,5840
BLOCK: global_messages0.0004151,2160
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0009390,1040
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0007447,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,2400
BLOCK: top.search0.0002224,1200
BLOCK: return_link0.0003142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111827,3280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061186,6320
BLOCK: google_analytics0.0002145,8400
BLOCK: wishlist_link0.0001125,6080
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,0720
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0002127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004189,8720
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,5760
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0002126,5440
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,9280
BLOCK: right.blog.menu0.0002124,7680
BLOCK: blog_tags0.0002293,3440
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.0005489,5040
BLOCK: store_currency0.0002124,4960
BLOCK: compare_link0.0002143,8880
BLOCK: minicart0.0004187,9200
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: product.info0.0005170,1200
BLOCK: product.info.media0.0002144,9360
BLOCK: product.info.upsell0.0002130,9760
BLOCK: product.info.additional0.0001120,1200
BLOCK: product.description0.0001118,3920
BLOCK: product.attributes0.0001123,4720
BLOCK: product.info.options0.0002133,7200
BLOCK: html_calendar0.0002131,8240
BLOCK: product.info.container10.0001121,6400
BLOCK: catalog.product.related0.0001124,4400
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071120,3840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0001121,9680
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2400
BLOCK: product_tag_list0.0002128,6240
BLOCK: productalert.price0.0001124,3520
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004143,4400
BLOCK: addthis_sharetool0.0002193,2320
BLOCK: creareseo.social0.0002127,9600
BLOCK: klevu_search.catalog.product.tracking0.0001120,3840
BLOCK: product.dailydeal0.0001118,6400
BLOCK: product.info.tabs0.0001119,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.0006473,0080
BLOCK: product.info.simple0.0001120,0720
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00891116,7840
OBSERVER: settitle0.0040114,7760
OBSERVER: setdescription0.00401560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4005100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00131161,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00176734,5360
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-right.phtml0.389519,585,5920
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.016611,500,2400
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053518,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0419115622,4802,097,152
OBSERVER: sharingtool0.00071154,6960
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0415115592,4962,097,152
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00071154,6640
OBSERVER: update_stock_status0.000711543,1920
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002222,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4160
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.00641738,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00402320,0480
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00415118,9200
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.0001125,3760
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00041236,8960
OBSERVER: catalogrule0.00182201,8080
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.00201209,4960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004211,2640
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.258413,550,7280
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.255113,461,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0011216130,3120
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000146800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000146800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.003884243,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.007384338,7840
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.000284960
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00238740,9440
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0010871,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.045387290,0720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01318716,0160
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00018700
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.005087112,3200
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00084362,6800
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/view.phtml0.065413,795,1600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0000125,3600
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/media.phtml0.0006117,6880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00872503,8320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007548,4880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00371288,8880
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_status_display0.0002115,9840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.00433235,6400
locale/currency0.00125132,7200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004142,9840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,1680
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00431849,9360
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00191369,2960
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.0003142,2800
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00051117,3360
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addto.phtml0.0005131,3040
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.01241706,1040
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.01181696,8640
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00161171,4480
frontend/smartwave/porto/template/review/product_info_review.phtml0.00791504,1840
frontend/smartwave/porto/template/review/form.phtml0.00521199,4640
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0011345,3280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00383100,0160
OBSERVER: tax0.0005328,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0004433,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0038133,0560
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.00751410,6720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/brand.phtml0.00521104,1760
CORE::create_object_of::Zeon_Manufacturer_Model_Mysql4_Manufacturer_Collection0.0004136,5600
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/list/related.phtml0.0026121,8960
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/remarketing.phtml0.0040113,4240
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00101138,2640
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0003134,1920