0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745 Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745
  • Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745 Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745
  • Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745 Wzór Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745 Wzór

Kwadratowy Serwis obiadowy 6 osób 18 el. Ćmielów Akcent Adrian E745

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Serwis obiadowy przeznaczony na 6 osób, złożony z 18 elementów. Fason Akcent. Zdobienie Adrian. Produkt wykonany w Polskiej Fabryce Porcelany Ćmielów.

Informacje dodatkowe

EAN5907710067048
ProducentĆmielów
KolekcjaAkcent
Ilość osób6
DekoracjaAdrian (E745)
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
KształtKwadratowy
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 270,60 zł

Cena specjalna 248,95 zł

Szczegóły

Serwis obiadowy przeznaczony na 6 osób, złożony z 18 elementów. Fason Akcent. Zdobienie Adrian. Produkt wykonany w Polskiej Fabryce Porcelany Ćmielów.

Skład serwisu:

  • Talerz deserowy, średnica 20 cm - 6 szt.
  • Talerz głęboki do zupy, średnica 20,5 cm - 6 szt.
  • Talerz obiadowy, średnica 25,5 cm - 6 szt.

Kod produktu: 1018570E2E745

Informacje dodatkowe

EAN5907710067048
ProducentĆmielów
KolekcjaAkcent
Ilość osób6
DekoracjaAdrian (E745)
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
KształtKwadratowy
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Zawartość
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 27125536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.0069137497,9760
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.01209991,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00082129,1840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000121800
init_config_section:stores_pl0.001411,9360
mage::app::init_front_controller0.00201342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0006276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011199,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00155974,2720
mage::dispatch::routers_match0.4546100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013012,951,8640
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00251373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00191278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00222234,3440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.004811,097,4640
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00081397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00083212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0031175348,0800
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4402100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003342,0080
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000155640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00112111,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001455377,3360
__EAV_LOAD_MODEL__0.1013495,479,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00061104,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215185,8640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000320014,0400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0572493,168,6080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000110817,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0289492,168,1840
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00153303,1200
OBSERVER: configurableswatches0.00187352,3520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00323364,8640
OBSERVER: inventory0.00294324,6000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.007711,145,4880
OBSERVER: reports0.00551813,4960
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001111,2480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004133,1520
OBSERVER: sendfriend0.00041130,2880
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00171197,0240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00013018,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.00031137,6400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003711120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.025614,506,0320
BLOCK: formkey0.00111231,2560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001717212,2640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00051729,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002172800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00181728,1040
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.0004186,2880
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000126610,7200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014340,4800
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013332,4080
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4400
BLOCK: catalog.topnav0.00111201,5600
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0001123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001189,5840
BLOCK: global_messages0.0004151,2160
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0008390,1040
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0006447,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,2400
BLOCK: top.search0.0002224,1200
BLOCK: return_link0.0002142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111827,3280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051186,6320
BLOCK: google_analytics0.0002145,8400
BLOCK: wishlist_link0.0001125,6080
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,0720
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0001127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004189,8720
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,5760
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001126,5440
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,9280
BLOCK: right.blog.menu0.0001124,7680
BLOCK: blog_tags0.0002293,3440
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.0005489,5040
BLOCK: store_currency0.0002124,4960
BLOCK: compare_link0.0002143,8880
BLOCK: minicart0.0004187,9200
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: product.info0.0004170,1360
BLOCK: product.info.media0.0002144,9360
BLOCK: product.info.upsell0.0002130,9760
BLOCK: product.info.additional0.0001120,1200
BLOCK: product.description0.0001118,3920
BLOCK: product.attributes0.0001123,4720
BLOCK: product.info.options0.0002133,7200
BLOCK: html_calendar0.0002131,8240
BLOCK: product.info.container10.0001121,6400
BLOCK: catalog.product.related0.0001124,4400
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061120,3840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0001121,9680
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2400
BLOCK: product_tag_list0.0002128,6240
BLOCK: productalert.price0.0002124,3520
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003143,4400
BLOCK: addthis_sharetool0.0001193,2320
BLOCK: creareseo.social0.0002127,9600
BLOCK: klevu_search.catalog.product.tracking0.0001120,3840
BLOCK: product.dailydeal0.0001118,6400
BLOCK: product.info.tabs0.0001119,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.0006473,0080
BLOCK: product.info.simple0.0001120,0720
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00831116,7840
OBSERVER: settitle0.0039114,7760
OBSERVER: setdescription0.00381560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3669100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00111041,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00156031,0480
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-right.phtml0.356718,382,1200
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.016011,500,5360
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053518,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0380103600,3040
OBSERVER: sharingtool0.00061034,6960
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0382103566,2240
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00061034,6640
OBSERVER: update_stock_status0.000710343,1920
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002222,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4160
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.00631738,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00301319,5040
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00151116,7760
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0002412,9600
OBSERVER: catalogrule0.00151201,8000
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.00181209,4960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004211,2640
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.254013,550,7280
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.250813,461,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012216130,3120
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000146800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000146800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.003884235,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.007384338,7840
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.000184960
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00238640,9440
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0010861,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.041886276,6160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0080868,9920
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00008600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0004865200
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00084362,6800
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/view.phtml0.045912,540,2720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/media.phtml0.0008120,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00902512,2160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000106720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007652,6720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00351288,4800
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_status_display0.0002115,9840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.00271233,2000
locale/currency0.00122132,7200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004142,9840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,1680
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addto.phtml0.00081157,2240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.01191706,6240
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.01131701,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00151171,4480
frontend/smartwave/porto/template/review/product_info_review.phtml0.00761504,3840
frontend/smartwave/porto/template/review/form.phtml0.00501265,0000
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0011345,3280
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0007159,8560
OBSERVER: bundle_observer0.0007158,1040
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/brand.phtml0.00491103,2800
CORE::create_object_of::Zeon_Manufacturer_Model_Mysql4_Manufacturer_Collection0.0004136,5600
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/remarketing.phtml0.0039130,1840
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00091203,8000
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0003134,1920