0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Najczęściej kupowane prezenty

Propozycje Prezentów

Loading ...Load More ...
[profiler]
Memory usage: real: 6291456, emalloc: 27573976
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.01441955215,8960
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.015411971,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0079235147,1040
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006235800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00201342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.00072371,3520
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011197,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.003114274,5920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000153640
mage::dispatch::routers_match0.9120100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013612,886,1920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,7840
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00201278,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00252234,3040
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,3760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,052,6880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005011,095,8080
OBSERVER: log0.00071106,9360
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005164,9920
OBSERVER: pagecache0.0002121,2880
OBSERVER: persistent0.00093208,1120
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0030120417,3680
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,7280
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.8961100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002134640
DISPATCH EVENT:cms_page_render0.0000168,0160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0002197,4720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0004163,0480
OBSERVER: noindex0.0004160,1680
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.00181960
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.022313,276,4960
BLOCK: formkey0.00111166,0080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001311711,6240
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00041179,7920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001117800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00131179,7600
BLOCK: root0.0002131,6320
BLOCK: head0.0004186,3840
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.00011947,8400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00013938,6560
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00012930,0800
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002196,0160
BLOCK: catalog.topnav0.00121216,4400
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0001123,2720
BLOCK: breadcrumbs0.0001124,0480
BLOCK: global_messages0.0004151,2160
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00203260,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0009215129,0800
BLOCK: cms_footer_links0.0002121,5920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081114,1680
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0012493,5760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002114,9200
BLOCK: top.search0.0002223,0800
BLOCK: return_link0.0003142,7040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101237,7280
BLOCK: right.poll0.00041129,0560
BLOCK: tags_popular0.0001124,3280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.0002152,8240
BLOCK: right.reports.product.compared0.0001123,5920
BLOCK: google_analytics0.0002146,1040
BLOCK: wishlist_link0.0001125,2720
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0001127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7840
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004190,1600
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,7360
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,6800
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001125,7680
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.00041148,4480
BLOCK: right.blog.menu0.0001124,8320
BLOCK: blog_tags0.0002227,8400
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.0003247,3440
BLOCK: store_currency0.0002124,5680
BLOCK: minicart0.0004188,0800
BLOCK: checkout.cart.totals0.0003232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: cms_page0.0005136,7520
BLOCK: creareseo.cmscanonical0.0001120,2640
BLOCK: klevu.content.tracking0.0001120,2640
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,5040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00471146,1680
OBSERVER: configurableswatches0.010663745,1440
OBSERVER: settitle0.0020114,7760
OBSERVER: setdescription0.001911680
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.8649100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00151431,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.002811457,9120
frontend/smartwave/porto/template/page/1column.phtml0.8541115,275,8804,194,304
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01021892,1840
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053518,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.09921421,250,4480
OBSERVER: sharingtool0.00091424,8080
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0343142977,0800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00091424,6640
OBSERVER: update_stock_status0.0580142257,7920
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002122,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005161,0480
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4960
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.0004125,4880
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.283016,704,8400
frontend/smartwave/porto/template/page/switch/currency.phtml0.0003136,5280
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1920
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.279416,563,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0013224142,3040
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002337,3840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000154800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.00111111,0800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00181169106,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.1978847,301,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.0005170,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215286,4320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000962442,7680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1092845,568,8960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000110817,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0660842,651,2960
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000154800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.003984235,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.007684345,5920
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.0001841,3760
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017942,8000
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0012941,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.102594732,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.061794691,1200
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00029400
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.101894857,6960
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00094362,6800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000147800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Collection0.00135117,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00171435,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0004251,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001501,3760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.000138960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.067421,694,5600
OBSERVER: review0.058021,066,3760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.000010800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.09788834,1760
OBSERVER: inventory0.017138491,1520
OBSERVER: tax0.00228258,1680
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.113746254,0480
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.0016456200,7360
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00774561,365,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.003345636,5600
OBSERVER: bundle_observer0.0011855,2480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.00024015,1200
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0006240,7120
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0015216,5440
frontend/smartwave/tezaf/template/filterproducts/grid.phtml0.072411,484,9362,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001389,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00027648,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.033938228,0800
OBSERVER: catalogrule0.009238204,5440
CORE::create_object_of::Chuvisco_CatalogRuleFix_Model_Resource_Rule0.00023011,8560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review_Summary0.00013814,6880
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.00283811,4720
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.041338434,6564,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00025122,5200
locale/currency0.001476134,0000
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004144,2640
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.000138800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.000138800
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0004224,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005521,2560
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/list.phtml0.256711,616,6562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00033020,9600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.000130800
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00123093,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013830209,7280
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00023026,7360
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00091138,4400
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0004134,1520