0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077
  • Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077 Serwis obiadowy na 12 osób Ćmielów Astra Harlequin G077

Serwis obiadowy 12 osób 45 el. Ćmielów Astra Harlequin G077

100 1 100 0

Krótki opis

Serwis obiadowy przeznaczony na 12 osób, złożony z 45 elementów. Fason Astra. Zdobienie Harlequin. Produkt wykonany w Polskiej Fabryce Porcelany Ćmielów.

Informacje dodatkowe

EAN5903353501826
ProducentĆmielów
KolekcjaAstra
Ilość osób12
DekoracjaHarlequin (G077)
ZmywarkaNie
MikrofalaNie
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 291,88 zł

Cena specjalna 1 188,53 zł

Szczegóły

Serwis obiadowy przeznaczony na 12 osób, złożony z 45 elementów. Fason Astra. Zdobienie Harlequin. Produkt wykonany w Polskiej Fabryce Porcelany Ćmielów.

Skład serwisu:

  • Talerz obiadowy o średnicy 27 cm - 12 szt.
  • Talerz deserowy o średnicy 19 cm - 12 szt.
  • Talerz głęboki o srednicy 22.5 cm - 12 szt.
  • Półmisek owalny o przekroju 24 cm - 1 szt.
  • Półmisek owalny o przekroju 28 cm - 1 szt.
  • Półmisek owalny o przekroju 33 cm - 1 szt.
  • Salaterki okrągłe o średnicy 15 cm - 2 szt.
  • Salaterka okrągła o średnicy 23 cm - 1 szt.
  • Salaterka okrągła o średnicy 26 cm - 1 szt.
  • Sosjerka o pojemności 450 ml - 1 szt.
  • Waza 3 l - 1 szt.

Kod produktu: 2045S0C12G077

Informacje dodatkowe

EAN5903353501826
ProducentĆmielów
KolekcjaAstra
Ilość osób12
DekoracjaHarlequin (G077)
ZmywarkaNie
MikrofalaNie
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. piękne i delikatne review by AlaS on 29.10.2016
    Jakość
    Zawartość
    Cena

    Talerzyki zdobione delikatnie kratą. Naprawdę ładne. Spodobał się nam z mężem i się nie zawiedliśmy.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Zawartość
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 28043880
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.00781414102,1920
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.013210221,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00112633,4000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000126800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00201342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0006276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012199,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00165974,2720
mage::dispatch::routers_match0.4879100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014312,951,8640
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00201278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00302234,3440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00101181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002511,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005111,097,4640
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00081397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00093212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0033175348,0800
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4722100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003342,0080
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000155640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00122111,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001555377,3360
__EAV_LOAD_MODEL__0.1078495,427,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00061104,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215185,8640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000320014,0400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0609493,171,7360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000010817,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0308492,114,9440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00163303,1200
OBSERVER: configurableswatches0.00197352,3520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00343360,4000
OBSERVER: inventory0.00314316,0400
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.007911,145,4880
OBSERVER: reports0.00571813,4960
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001111,2480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004133,1520
OBSERVER: sendfriend0.00041130,2880
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00171197,0240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00023118,6800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.00031137,6400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003711120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.026214,505,9840
BLOCK: formkey0.00121231,2560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001717212,2640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00051729,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002172800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00181728,1040
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.0004186,2880
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000126610,7200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014340,4800
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013332,4080
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4400
BLOCK: catalog.topnav0.00111201,5600
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0001123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001189,5840
BLOCK: global_messages0.0004151,2160
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0009390,1040
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0006447,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,2400
BLOCK: top.search0.0002224,1200
BLOCK: return_link0.0002142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111827,3280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061186,6320
BLOCK: google_analytics0.0002145,8400
BLOCK: wishlist_link0.0001125,6080
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,0720
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0002127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004189,8720
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,5760
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001126,5440
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,9280
BLOCK: right.blog.menu0.0001124,7680
BLOCK: blog_tags0.0002293,3440
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.0005489,5040
BLOCK: store_currency0.0002124,4960
BLOCK: compare_link0.0002143,8880
BLOCK: minicart0.0004187,9200
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: product.info0.0005170,0880
BLOCK: product.info.media0.0002144,9360
BLOCK: product.info.upsell0.0002130,9760
BLOCK: product.info.additional0.0001120,1200
BLOCK: product.description0.0001118,3920
BLOCK: product.attributes0.0001123,4720
BLOCK: product.info.options0.0002133,7200
BLOCK: html_calendar0.0002131,8240
BLOCK: product.info.container10.0001121,6400
BLOCK: catalog.product.related0.0001124,4400
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061120,3840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0001121,9680
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2400
BLOCK: product_tag_list0.0002128,6240
BLOCK: productalert.price0.0001124,3520
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003143,4400
BLOCK: addthis_sharetool0.0001193,2320
BLOCK: creareseo.social0.0002127,9600
BLOCK: klevu_search.catalog.product.tracking0.0001120,3840
BLOCK: product.dailydeal0.0001118,6400
BLOCK: product.info.tabs0.0001119,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.0006473,0080
BLOCK: product.info.simple0.0001120,0720
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00851116,7840
OBSERVER: settitle0.0039114,7760
OBSERVER: setdescription0.00381560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3966100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00121101,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00156131,5600
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-right.phtml0.385919,291,6320
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.016911,593,4800
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053619,1600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0398109638,5120
OBSERVER: sharingtool0.00061094,6960
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0397109612,6240
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00061094,6640
OBSERVER: update_stock_status0.000710943,1920
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002222,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4160
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.00721763,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000159,6960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00321319,5040
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00171116,7760
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0002412,9600
OBSERVER: catalogrule0.00151201,8000
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.00531197,1840
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008527,9680
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.270413,615,7520
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.267313,526,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0013216130,3120
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000146800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000146800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.004384235,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.008484338,7840
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.000284960
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00258640,9440
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0012861,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.043586276,6160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0092868,9920
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00008600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0005865200
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00094362,6800
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/view.phtml0.052213,276,4960
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/media.phtml0.0013129,2240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00902511,8960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0000106720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007652,6720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00371285,3280
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_status_display0.0002111,8880
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.00271233,2000
locale/currency0.00122132,7200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004142,9840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.0003119,5760
frontend/smartwave/porto/template/magegiant/dailydeal/product.phtml0.0007119,3600
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00461862,3920
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Paypal_Express0.00191434,8320
CORE::create_object_of::IWD_Opc_Model_Api_Nvp0.00031107,8160
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00051117,3360
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addto.phtml0.0005131,2400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.01341730,8640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.01271717,5280
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00161172,0880
frontend/smartwave/porto/template/review/product_info_review.phtml0.00791503,2560
frontend/smartwave/porto/template/review/form.phtml0.00511197,1680
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0011345,2160
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0007159,8560
OBSERVER: bundle_observer0.0007158,1040
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/brand.phtml0.00521185,2560
CORE::create_object_of::Zeon_Manufacturer_Model_Mysql4_Manufacturer_Collection0.00041102,0960
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/remarketing.phtml0.0042113,7680
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00101138,2320
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0004134,1920