0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Serwis Obiadowy i Serwis Kawowy 12 osób 83 elementy Ćmielów Rococo 0001 Biały

93 1 100 0

Krótki opis

Komplet obiadowo-kawowy. Zestaw dwóch serwisów, serwisu obiadowego i serwisu kawowego z kolekcji Rococo.
Komplet dekorowany ornamentowo, przeznaczonych dla 12 osób.
Zestaw polecamy rozszerzyć o inne elementy kolekcji Rococo.

Informacje dodatkowe

EANNie
KolekcjaRococo
Ilość osób12
DekoracjaBez dekoracji
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Dostępność: Brak w magazynie

Już od: 321,71 zł

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

Szczegóły

Skład zestawu obiadowego:

  • Talerz głęboki 22,5 cm - 12 szt.
  • Talerz płytki 25 cm - 12 szt.
  • Talerz deserowy 19 cm - 12 szt.
  • Półmisek owalny 29 cm - 1 szt.
  • Półmisek owalny 33 cm - 1 szt.
  • Rawierka 25 cm - 1 szt.
  • Salaterka kwadratowa 24 cm - 1 szt.
  • Salaterka kwadratowa 27 cm - 1 szt.
  • Salaterka kwadratowa 17 cm - 2 szt.
  • Sosjerka 0,5 l - 1 szt.

Skład zestawu kawowego:

  • Talerz płytki 17 cm - 12 szt.
  • Spodek 15,7 cm - 12 szt.
  • Filiżanka 250 ml - 12 szt.
  • Cukiernica 400 ml - 1 szt.
  • Dzbanek 00 ml - 1 szt.
  • Imbryk 1200 ml - 1 szt.

Informacje dodatkowe

EANNie
KolekcjaRococo
Ilość osób12
DekoracjaBez dekoracji
ZmywarkaTak
MikrofalaTak
KształtOkrągły
GatunekI
Gwarancja24 miesiące

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. W Anglii takiego nie kupisz. review by Tośka on 14.05.2016
    Jakość
    Zawartość
    Cena

    Szukałam od kilku tygodni takiego serwisu w Anglii. Dopiero tutaj znalazłam taki jak chciałam.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Cena
Jakość
Zawartość

Najczęściej kupowane podobne produkty

[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 28193040
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.00901451116,5280
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.013310361,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00204245,1200
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000142800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00211342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0006276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012199,0400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00186374,2720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000012640
mage::dispatch::routers_match0.5488100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013812,951,8800
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00261373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00201278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0003131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00252234,3440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00091181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0005135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002411,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005111,097,4800
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00081397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00093212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0034182348,0960
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00101145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5336100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003342,0080
DISPATCH EVENT:model_load_before0.000159640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00112111,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001768783,7680
__EAV_LOAD_MODEL__0.1136495,442,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00061104,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215185,8640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000419813,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0645493,161,7600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000111117,8560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0327492,139,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00163303,1600
OBSERVER: configurableswatches0.00197353,6720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00343349,5520
OBSERVER: inventory0.00467391,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.007711,144,5200
OBSERVER: reports0.00561878,0160
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001111,2480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004133,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.000013960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0002292,4000
OBSERVER: sendfriend0.0004164,7520
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00171197,0720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00024426,4800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004139,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.00031143,7840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004111120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.027414,599,0400
BLOCK: formkey0.00121232,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001817912,2640
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00061799,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002179800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00191799,3840
BLOCK: root0.0002131,5600
BLOCK: head0.0005186,2880
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.000127411,0400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00014340,4800
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013533,9600
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0002124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002130,4400
BLOCK: catalog.topnav0.00111267,0960
BLOCK: welcome0.0001121,6400
BLOCK: top.container0.0001123,2400
BLOCK: breadcrumbs0.0001124,0480
BLOCK: global_messages0.0004151,2160
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0009390,1040
BLOCK: cms_footer_links0.0001121,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0007447,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001114,2400
BLOCK: top.search0.0002224,1200
BLOCK: return_link0.0002142,6640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111892,8640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061121,0960
BLOCK: google_analytics0.0002145,8400
BLOCK: wishlist_link0.0001125,6080
BLOCK: wishlist_sidebar0.0003169,0720
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0002127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001119,8240
BLOCK: chat_zopim_default0.0004177,7440
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004189,8720
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,5760
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,0400
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0001126,5440
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001184,0240
BLOCK: add.blog.footer0.0004177,9280
BLOCK: right.blog.menu0.0001124,7680
BLOCK: blog_tags0.0002227,8080
BLOCK: top.search.content0.0001122,7920
BLOCK:0.0003348,5200
BLOCK: store_currency0.0002124,4960
BLOCK: compare_link0.0002143,8880
BLOCK: minicart0.0004187,9200
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002232,6320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: product.info0.0005174,1520
BLOCK: product.info.media0.0002144,9360
BLOCK: product.info.upsell0.0002130,9760
BLOCK: product.info.additional0.0001120,1200
BLOCK: product.description0.0001118,3920
BLOCK: product.attributes0.0001123,4720
BLOCK: product.info.options0.0002133,3680
BLOCK: html_calendar0.0002131,8240
BLOCK: product.info.container10.0001121,6400
BLOCK: catalog.product.related0.0001124,4400
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061120,4640
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0001187,5040
BLOCK: bml.center.logo0.0001122,2400
BLOCK: product_tag_list0.0002128,6240
BLOCK: productalert.price0.0001124,3520
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003143,4400
BLOCK: addthis_sharetool0.0001127,6960
BLOCK: creareseo.social0.0002127,9600
BLOCK: klevu_search.catalog.product.tracking0.0001120,3840
BLOCK: product.dailydeal0.0001118,6400
BLOCK: product.info.tabs0.0001119,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.0006473,0080
BLOCK: product.info.bundle0.0003151,3920
BLOCK: bundle.prices0.0003164,9520
BLOCK: bundle.tierprices0.0002125,4640
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002130,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00921115,7280
OBSERVER: settitle0.0043114,8880
OBSERVER: setdescription0.004211680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4548100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00151111,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00226935,5280
frontend/smartwave/porto/template/page/2columns-right.phtml0.451219,174,4800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.017411,694,3200
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00063719,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0416110680,1600
OBSERVER: sharingtool0.00081104,6960
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.0410110670,6960
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00081104,6640
OBSERVER: update_stock_status0.000811043,1520
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002222,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005160,8400
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4160
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.00751924,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00024629,5360
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00574321,1920
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.00887120,9120
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.00012812,4160
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.00072884,7680
OBSERVER: catalogrule0.00224201,8800
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0000114,2160
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.024411,158,7360
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00258740,8480
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0011871,4480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.046287308,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01408732,6480
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.00018700
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.009487190,0240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00813177,5280
OBSERVER: tax0.0004328,2480
OBSERVER: bundle_observer0.0006451,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.000159800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.000159800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001188,0000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0010527,9680
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.274113,423,6160
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1600
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.270813,334,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012216130,3120
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002235,5120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000146800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.000146800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.004184235,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.007784338,7840
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.000284960
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.000184800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.000284800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00114362,6800
frontend/smartwave/porto/template/page/html/topcontainer.phtml0.001015,7840
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/view.phtml0.081812,202,4240
locale/currency0.001913199,6800
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,9840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005141,1680
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00122116,1520
OBSERVER: weee0.00112114,3840
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/media.phtml0.0048153,0800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01352474,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010548,4880
frontend/base/default/template/bundle/catalog/product/view/type/bundle.phtml0.0042130,3200
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_status_display0.0002111,8880
frontend/base/default/template/bundle/catalog/product/price.phtml0.003125,2720
frontend/smartwave/porto/template/magegiant/dailydeal/product.phtml0.001212,9760
frontend/smartwave/porto/template/ajaxcart/catalog/product/view/addto.phtml0.00121140,8400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.01921731,2000
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.01851717,8640
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00251171,4480
frontend/smartwave/porto/template/review/product_info_review.phtml0.01141504,5760
frontend/smartwave/porto/template/review/form.phtml0.00721263,8640
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018345,1760
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.001477,7120
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0070151,2160
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.0026312,4640
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/view/brand.phtml0.0056180,9600
CORE::create_object_of::Zeon_Manufacturer_Model_Mysql4_Manufacturer_Collection0.0004136,5600
frontend/smartwave/tezaf/template/catalog/product/list/related.phtml0.0024115,8240
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/remarketing.phtml0.0043113,7440
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00101138,2640
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0004134,1520