Porcelana i Sztućce

0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

BEZPŁATNA DOSTAWA

na wszystkie zamówienia o wartości od 299 zł

30 DNI NA ZWROT TOWARU

bez podania przyczyny odstąpienia od zakupu

POMOC ONLINE 24/7

odpowiadamy na wszystkie zapytania i maile

Produkty polecane

Opinie klientów

Najnowsze posty

Dowiedz się Pierwszy

O nowościach w naszym sklepie, akcjach marketingowych, promocjach.
Wprowadź swój email i zapisz się na nasz Newsletter.

sklep Porcelana i Sztućce oferta dnia
biała porcelana ze sklepu Porcelana i Sztućce
talerze, komplety talerzy, zestawy talerzy

Najczęściej oglądane

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z NAMI?

PROFESJONALNE DORADZTWO

Specjalizujemy się w sprzedaży Polskiej Porcelany. Dlatego możesz nam zaufać, bo znamy polską porcelanę bardzo dobrze. Pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie serwis obiadowy, na 12 czy na 6 osób. Szukasz serwisu do kawy? Doradzimy jaki zestaw porcelany będzie dla Ciebie odpowiedni. Doradzimy najlepszy stosunek jakości do ceny. Pomożemy skompletować porcelanę na sztuki lub wybrać serwis obiadowo-kawowy. Zastawa stołowa nie ma dla nas tajemnic.

Skontaktuj się i wykorzystaj naszą wiedzę >

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Jakość i wzornictwo Polskiej Porcelany znane są przez wszystkich, którzy na przestrzeni ponad 200 lat zetknęli się z produktami porcelany Ćmielów i porcelany Chodzież. W ofercie naszego sklepu z porcelaną znajdują się nieomal wszystkie wyroby obu producentów. Pod tym względem strona internetowa Porcelana i Sztućce jest unikatowa.O jakości tych wyrobów niech świadczy fakt, że praktycznie nie odnotowujemy od klientów zgłoszeń reklamacyjnych dotyczących jakości zakupionej u nas polskiej porcelany.

Pełna oferta sklepu >

ZASTAWA STOŁOWA

Kompletujemy porcelanę w zestawy talerzy dla 6 i 12 osób, w skład takiego zestawu wchodzą trzy rodzaje talerzy: talerze deserowe, talerze głębokie do zupy oraz talerze obiadowe duże.
Oferujemy także serwisy obiadowe na 12 osób, które są najczęściej wybieranym przez klientów zestawem porcelany. Oprócz talerzy w skład serwisu obiadowego wchodzą półmiski i salaterki niezbędne na stole podczas serwowania posiłków.
Niewiele mniejszym powodzeniem od serwisów obiadowych cieszą się serwisy do kawy na 6 i 12 osób. Mogą to być zestawy porcelany złożone z filiżanek do kawy i spodków, a także zestawy kawowe zawierające mlecznik, cukiernicę, imbryk i tacę porcelanową.

Przeglądaj nasze serwisy porcelanowe >
[profiler]
Memory usage: real: 23068672, emalloc: 24138720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
OBSERVER: develop_observer0.01733419129,9760
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.035527101,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.00287458,5680
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000274800
init_config_section:stores_pl0.001511,9360
mage::app::init_front_controller0.00211342,6960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141257,8720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006172,2160
OBSERVER: attributeSplash0.0002119,2320
OBSERVER: blog0.0007276,5040
OBSERVER: manufacturer0.0001110,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0003146,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013197,0240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.004016974,5920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000127640
mage::dispatch::routers_match1.2116100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014612,951,7920
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Core_Layout0.00281373,8240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Layout_Update0.00211278,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0004131,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00272234,3040
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00101181,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0006135,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.002511,051,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.005311,097,4320
OBSERVER: security_domain_policy0.0001110,3280
OBSERVER: log0.00091397,7520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005160,8960
OBSERVER: pagecache0.0002126,6000
OBSERVER: persistent0.00093212,5280
OBSERVER: persistent_session0.0002120,6000
OBSERVER: persistent_quote0.00071122,8960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002133,4800
OBSERVER: litemage_esi0.0032128348,6240
CORE::create_object_of::Litespeed_Litemage_Model_Observer_Esi0.00111145,7280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index1.1957100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003153640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004140,1200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0002128,6320
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.00031104,2560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0005163,0480
OBSERVER: noindex0.0004160,1680
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.002711120
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.021113,035,1042,097,152
BLOCK: formkey0.00121166,0080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001512511,6240
OBSERVER: smartwave_ajaxcart_prepare_layout_before0.00051259,7920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001125800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00151258,3680
BLOCK: root0.0003131,6400
BLOCK: head0.0005186,3840
CORE::create_object_of::Smartwave_All_Model_Compiler0.00011967,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00013938,6560
BLOCK: js_cookies0.0001120,8880
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00021722,9680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00013334,1040
BLOCK: after_body_start0.0002134,9440
BLOCK: global_notices0.0001119,2640
BLOCK: header0.0001124,9280
BLOCK: top.links0.0002136,4560
BLOCK: store_language0.0002196,0160
BLOCK: welcome0.0001121,3200
BLOCK: top.container0.0001123,5920
BLOCK: global_messages0.0004151,2560
BLOCK: footer0.0002136,8240
BLOCK: global_cookie_notice0.0001120,8960
BLOCK: core_profiler0.0001119,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00163194,7520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00035935,4800
BLOCK: cms_footer_links0.0002121,8400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051114,3360
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0010493,7920
BLOCK: catalog_product_price_template0.0001179,1760
BLOCK: top.search0.0002223,1600
BLOCK: return_link0.0003142,8160
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111237,8082,097,152
BLOCK: right.poll0.0004164,8800
BLOCK: tags_popular0.0002124,3280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.0003152,8240
BLOCK: right.reports.product.compared0.0001123,5920
BLOCK: google_analytics0.0003146,1040
BLOCK: wishlist_link0.0002125,2720
BLOCK: wishlist_sidebar0.0004169,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0001118,5840
BLOCK: addthis_smartlayers0.0002127,9280
BLOCK: creareseo.socialschema0.0001185,3600
BLOCK: chat_zopim_default0.0005177,7840
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.0004190,2400
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0001119,7200
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003144,7360
BLOCK: litemage.jsvar0.0001120,6800
BLOCK: dailydeal.left.sidebar0.0002125,7680
BLOCK ACTION: dailydeal.left.sidebar -> getLeft0.0001118,4880
BLOCK: add.blog.footer0.0005177,3520
BLOCK: right.blog.menu0.0002124,8720
BLOCK: blog_tags0.0002227,8400
BLOCK: top.search.content0.0001128,5200
BLOCK:0.0003245,6160
BLOCK: store_currency0.0002124,5680
BLOCK: minicart0.0005188,1200
BLOCK: checkout.cart.totals0.0002130,2320
BLOCK: footer.newsletter0.0001120,8640
BLOCK: cms_page0.0003129,6960
BLOCK: creareseo.cmscanonical0.0001120,2640
BLOCK: klevu.content.tracking0.0001120,2640
BLOCK: bml.center.logo0.0002123,0160
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0002196,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00411152,4720
OBSERVER: configurableswatches0.01596487,5120
OBSERVER: setdescription0.0028114,7520
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render1.1645100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0012951,4400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00226935,6080
frontend/smartwave/porto/template/page/1column.phtml1.1512112,084,41618,874,368
frontend/smartwave/porto/template/page/html/head.phtml0.01081822,8562,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00053518,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.098594839,0482,097,152
OBSERVER: sharingtool0.0006944,8080
OBSERVER: apptrian_minify_core_block_abstract_to_html_after0.036194660,7602,097,152
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.0010944,6640
OBSERVER: update_stock_status0.056694162,7120
CORE::create_object_of::Web4pro_Stockstatus_Model_Observer0.0002122,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00061134,7760
frontend/base/default/template/addthis/smartlayers/smartlayers.phtml0.0002114,7680
frontend/base/default/template/fooman/googleanalyticsplus/universal.phtml0.0004118,4960
frontend/base/default/template/socialshare/head.phtml0.0004126,0160
frontend/smartwave/porto/template/page/html/header_type3.phtml0.307316,882,8886,291,456
frontend/smartwave/porto/template/page/switch/currency.phtml0.0003136,5280
frontend/smartwave/porto/template/catalogsearch/form.phtml0.0004113,1920
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/mobilemenu.phtml0.304716,793,2966,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0034632374,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0002337,3840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002130800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.00111111,0800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00272378164,9360
__EAV_LOAD_MODEL__0.24511307,983,81610,485,760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.0006170,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.000215487,5680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002590680,4160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.16071307,522,6406,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000569,0560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05581302,378,8322,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0002130800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Tree0.0124250707,9600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.02352501,014,9040
DISPATCH EVENT:catalog_category_tree_init_inactive_category_ids0.0004250960
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00522754,0800
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.00352751,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.00032501,3600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.2372275789,5520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0599275-5,231,7600
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.000327500
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0471275881,4480
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0006250800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0029129186,0880
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000018800
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/sidemenu.phtml0.241811,949,9042,097,152
frontend/smartwave/porto/template/smartwave/megamenu/html/sidemobilemenu.phtml0.238611,837,7282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.002415160,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002102960
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0044745,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.000157960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.07735-3,966,5520
OBSERVER: review0.06165-4,428,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.000025800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.042412865,8000
OBSERVER: inventory0.004912222,0080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Status0.0001136,1280
OBSERVER: tax0.003912412,5680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00012410,6400
OBSERVER: Magegiant_Dailydeal_Model_Observer0.034115174,7520
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Dailydeal0.000411450,2560
CORE::create_object_of::Magegiant_Dailydeal_Model_Mysql4_Dailydeal_Collection0.0022114342,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.00091159,2800
OBSERVER: bundle_observer0.00141255,2480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001176,4720
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006523,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0004250,4560
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0012554,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.0006109,1520
frontend/smartwave/tezaf/template/filterproducts/list.phtml0.03572930,5842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0000123,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00001811,6160
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review_Summary0.0000124,7040
frontend/smartwave/porto/template/review/helper/summary_short.phtml0.0007123,5440
frontend/smartwave/porto/template/catalog/product/price.phtml0.020512676,1442,097,152
locale/currency0.001318199,5920
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004144,2240
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,4080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0007539,6320
frontend/smartwave/porto/template/blog/recentposts_home.phtml0.01471158,5360
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Collection0.00121042,4160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00141346,0480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Event_Type_Collection0.0001515,9520
frontend/smartwave/porto/template/filterproducts/small_list.phtml0.05943394,0482,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00513271,1920
OBSERVER: catalogrule0.00273266,4160
frontend/base/default/template/klevu/search/form_js.phtml0.00111138,4400
frontend/base/default/template/klevu/content/type_of_query.phtml0.0005134,1520